Oferta pracy

Projekt Inwentaryzacji

Talex S.A.

2224 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Spis sprzętu informatycznego z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

Mile widziane

  • Wykształcenie – Technikum informatyczne i pokrewne

To oferujemy

  • Okres trwania umowy 1.10 do 31.12

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • ubezpieczenie na życie

    • program rekomendacji pracowników

    • Świadczymy usługi wsparcia IT dla dużych klientów z sektora finansowego, usługi realizowane są w placówkach naszych klientów. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i takich, które chciałyby dopiero sprawdzić swoje umiejętności, chętnych do nauki oraz pogłębiania zdobytej już wiedzy.

    Talex S.A.

    Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.

    Do naszych klientów należą firmy z sektorów takich jak bankowy, finansowy, e-commerce czy automotive. Pracując w Talex, pracujesz z organizacjami takimi jak Santander, Volkswagen, Allegro czy Media Expert. W skład portfolio świadczeń wykonywanych przez Talex wchodzą usługi chmurowe i kolokacyjne wykonywane w naszych ośrodkach Talex Data Center, integracje systemów IT, software development oraz outsourcing usług Helpdesku i Serwisu IT.

    Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy około 300 pracowników, zakończyliśmy 2500 projektów IT, zaimplementowaliśmy napisane przez nas aplikacje ponad 100 razy i obsługujemy ponad

    30 000 zgłoszeń wsparcia miesięcznie. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje związane z procesem kompleksowego wsparcia IT.

    Przewiń do profilu firmy