Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projekt Manager Automatyk

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Aplixcom Solutions (www.aplixcom.pl) tworzy i oferuje autorski system Aplixcom SCADA-MES (www.scada-mes.pl), który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

    Rozwiązanie Aplixcom SCADA-MES to system informatyczny, który zapewnia zaawansowane mechanizmy planowania, optymalizacji, kontroli oraz automatyzacji procesów produkcyjnych integrujące systemy klasy ERP ze stanowiskami pracy oraz maszynami zaopatrzonymi w dowolne sterowniki PLC. System opiera się o najnowsze technologie automatyki przemysłowej Przemysł 4.0 oraz OPC i IoT.

    Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę wyników wydajnościowych i jakościowych.
    System APLIXCOM SCADA-MES został wyróżniony nagrodą Produktu Roku czasopisma Control Engineering.

    APLIXCOM Solutions jest również laureatem jubileuszowej edycji konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI – nagroda za 1 miejsce w kategorii Technologie Informacyjne i Komunikacyjne za innowacyjne rozwiązanie dla produkcji: Aplixcom SCADA-MES.

    Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w samodzielnym tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

    W związku z tym do naszej siedziby w Krakowie poszukujemy:

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie projektów i wdrażanie oprogramowania Aplixcom SCADA-MES
    • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
    • Wsparcie działu rozwoju w definiowaniu nowych funkcji systemu

    Oczekiwania:

    • Wskazane wykształcenie wyższe techniczne - automatyka i/lub robotyka
    • Mile widziana znajomość infrastruktury PLC / OPC
    • Wskazana praktyczna znajomość procesów w firmie produkcyjnej
    • Prawo jazdy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę
    • Interesujące projekty PLC, OPC, IoT, Cloud w oparciu o Aplixcom SCADA-MES
    • Praca w nowoczesnym biurze w kameralnej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dostęp do najnowszej technologii
    • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą
    • Prywatną opiekę medyczną

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj
    z tytułem tytułem Projekt Manager Automatyk

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.