Oferta pracy

Projekt Manager/Product Owner

KOLEO

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Jira

O projekcie

Szukamy Projekt Managera, który pomoże nam w rozwijaniu KOLEO.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów przez wszystkie fazy, od początku, aż do szczęśliwego końca,

  • Negocjowanie warunków umowy z partnerami biznesowymi,

  • Przygotowywanie dokumentacji biznesowej (w tym regulaminów),

  • Komunikowanie się z partnerami i dbanie o dostarczenie projektu w założonym terminie i zakresie,

  • Opiekowanie się partnerem biznesowym, reagowanie na jego zgłoszenia, zarządzanie nimi oraz oczekiwaniami,

  • Praca bezpośrednio z naszym CTO i Liderami technicznymi, wspólne planowanie harmonogramu, dbanie o backlog i ustalanie priorytetów,

  • Zbieranie wymagań biznesowych/funkcjonalnych w Jirze i prowadzenie w niej projektu,

  • Szacowanie z zespołem zakresu pracy,

  • Współpracowanie z zespołem programistycznym i monitorowanie codziennego postępu prac - zespół jest doświadczony, kompetentny i zmotywowany,

  • Oddawanie projektu do testów,

  • Prowadzenie odbiorów technicznych,

  • W międzyczasie prowadzenie mniejszych zadań i inicjatyw,

  • Czasem będziesz wychodzić poza swoją sferę komfortu. Coś co w większej firmie zleca się komuś, trzeba czasami zrobić samodzielnie, bo nie ma jeszcze od tego dedykowanej osoby. Za to pracujemy sprawnie, mamy jasną ścieżkę decyzyjną i nie trzeba się bawić w wewnątrzfirmową politykę.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą asertywną. Masz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy z wymagającymi partnerami zewnętrznymi. Potrafisz chronić przed nimi zespół, zaadresować ich zgłoszenia, a przy tym zadbać o to, by nie weszli Ci na głowę,

  • Potrafisz prowadzić i monitorować kilka projektów jednocześnie i popychać rzeczy do przodu,

  • Jesteś osobą dokładną, doprowadzającą rzeczy do końca, dla której 90% to nie 100%, masz upór w dążeniu do celu,

  • Masz świetne zdolności komunikacyjne, jeśli trzeba gdzieś zadzwonić, chwytasz za telefon, jeśli dostajesz trudnego maila, to potrafisz na niego dyplomatycznie odpowiedzieć.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • Umowę o pracę lub B2B,

  • Wydajny MacBook oraz inne narzędzia potrzebne do pracy,

  • Pełnowymiarowy urlop niezależnie od typu umowy,

  • Pracę w małym, zwinnym zespole, który ceni sobie rozgraniczenie między pracą a życiem prywatnym,

  • Realny wpływ na produkt z którego korzysta ponad 2 miliony osób miesięcznie,

  • Praca we Wrocławiu.

KOLEO

KOLEO to nowoczesny rozkład jazdy pociągów z cenami biletów, gdzie w jednej transakcji można kupić bilety na pociągi różnych przewoźników. Mamy kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników i szybko rośniemy.

Przewiń do profilu firmy