Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projekt Manager - projekty meblowe

VitrinTec Sp. z o.o.O firmie

  • Karola Olszewskiego 19c
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

VitrinTec Sp. z o.o.

Karola Olszewskiego 19c

Kielce

VitrinTec to dynamicznie rozwijająca się firma z branży producentów elementów wykończeniowych, systemów aluminiowych oraz biurowych zabudów meblowych. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i montażem nowoczesnych rozwiązań w obiektach biurowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Obecnie poszukujemy do zespołu kandydata/-ki na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzenie procesem projektowania oraz montażu mebli na wymiar, nietypowych mebli recepcyjnych oraz zabudów ścian i sufitów;
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych;
  • wykonywanie przedmiarów;
  • przygotowywanie harmonogramu projektu uwzględniającego wszystkie etapy procesu;
  • bieżące nadzorowanie i zarządzanie realizowanym projektem;
  • analizowanie i szacowanie kosztów realizacji projektu;
  • zarządzanie uczestnikami projektu;
  • budowanie relacji z klientem, dostawcami produktów i usług oraz podwykonawcami;
  • dbanie o prawidłowy i płynny przepływ informacji pomiędzy różnymi działami firmy oraz wszystkimi uczestnikami projektu;

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów meblowych minimum 2 lata;
  • wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne;
  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • mobilność (średnio 3 dni w tygodniu praca poza biurem);
  • dobra znajomość jęz. angielskiego;

To oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole z globalną ambicją rozwoju;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie dodatkowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • darmowe lekcje języka angielskiego;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • spotkania integracyjne;producentów elementów wykończeniowych;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne