Projekt Manager

ASTEK Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

System operacyjny

O projekcie

Przejęcie przez spółkę matkę wszystkich podmiotów spółek córek.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie komunikacją i relacjami z uwzględnieniem głównych interesariuszy projektu

  • Koordynacja harmonogramu, realizacji budżetu, zakresu projektu oraz podział prac w zespole

  • Zapewnienie realizacji prac projektowych zgodnie z przyjętymi założeniami, a w razie wystąpienia odstępstw podjęcie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w metodyce Agile

  • Doświadczenie w opracowywaniu struktury podziału prac, harmonogramu

  • Znajomość metodyk wdrożeniowych oprogramowania

  • Skrupulatność, sumienność, samodzielność, komunikatywność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Projekt prowadzony w pełni zdalnie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne