Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projekt manager z językiem hiszpanskim

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanislaw Duda Legal

    Szybko rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje osoby odpowiedzialnej za rozwój na rynku hiszpańskim.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • współpraca z działem SEO
    • wspólpraca z działem programistów
    • weryfikacja treści i planowanie strategii contentowej
    • przeprowadzanie testów A/B i zlecanie nowych funkcjonalności na stronie
    • pozyskiwanie nowych partnerów i komunikacja mailowa z reklamodawcami
    • ogólne działania mające na celu podniesienie znaczenia serwisu na rynku hiszpańskim

    Wymagania:

    • płynna znajomość języka hiszpańskiego (min. B2)
    • minimalne doświadczenie w marketingu internetowym (im większe tym lepiej)
    • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami
    • podstawowa znajomość środowiska Wordpress
    • duża chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem
    • umowę B2B lub umowę o pracę
    • pracę z ciekawymi ludźmi, którzy lubią to, co robią
    • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • premię motywacyjną
    • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
    • nowoczesne biuro 5 minut od PKP Gdańsk główny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.