Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projekt Menadżer ds. OZE

Grupa AssiduusO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów z portfela Spółki w zakresie m.in. kupna i sprzedaży projektów farm fotowoltaicznych,

  • Obsługa procesów wewnętrznych, m.in. Due Diligence, zakupu i sprzedaży projektów farm fotowoltaicznych, współpracy z klastrami energii,

  • Współpraca i spotkania z przedstawicielami m.in. organów administracji publicznej,

  • Prowadzenie spotkań z klientami i inwestorami,

  • Nadzór nad dokumentacją projektową i koordynacja procesu wewnętrznego w ramach realizowanego projektu,

  • Tworzenie procesów i procedur wewnętrznych oraz wdrażanie ich do zespołu projektowego, nadzór nad zespołem projektowym,

  • Śledzenie aktualnych trendów i nowych możliwości biznesowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności zarządzania projektami, mile widziane doświadczenie z branży OZE, w szczególności w obszarze farm fotowoltaicznych,

  • Znajomości procesu rozwoju projektów OZE,

  • Praktycznej umiejętności analizy dokumentów administracyjnych i finansowych, mile widziane doświadczenie przy przeprowadzaniu Due Diligence,

  • Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie, dobrej organizacji pracy własnej,

  • Gotowości do okazjonalnych wyjazdów służbowych,

  • Praktycznej znajomości MS Office,

  • Doświadczenie w obszarze programów dotacyjnych finansujących elektrownie fotowoltaiczne będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki słonecznej,

  • Stałe i stabilne warunki, elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B,

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach Grupy Assiduus,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Grupa Assiduus

4MAX CONSULTING & DEVELOPMENT – naszą misją jest dostarczanie inwestorom prywatnym oraz instytucjonalnym gotowych rozwiązań i projektów w zakresie budowy farm fotowoltaicznych oraz parków solarnych. Dzięki wysokiej jakości usług, przygotowanemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu w fotowoltaice, jesteśmy w stanie zrealizować projekty od 1 MWdo ponad 50MW.

Suma obecnie posiadanych projektów przekracza 150 MW, a dzięki regularnie rozwijanemu działowi handlowemu w całej Polsce, liczba ta stale rośnie. Każdego dnia chcemy wspierać ochronę środowiska naturalnego i klimatu zwiększając moc naszych elektrowni słonecznych i inwestując w nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Nasi eksperci świadczą kompleksowe usługi związane z procesem inwestycji w farmy fotowoltaiczne i realizacją dużych instalacji dla firm.Nasze rozwiązania pozwalają przedsiębiorstwom w przewidywalny sposób kalkulować koszty energetyczne, a inwestorom zapewniają bezpieczeństwo inwestycji w oparciu o sprawdzony model biznesowy.

Przewiń do profilu firmy