Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projekt Menadżer ds. wdrożeń rozwiązań Microsoft

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Supremo Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się partner Microsoft – partner roku rozwiązań cloudowych w Microsoft. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów wdrożeniowych i programistycznych w Polsce związanych z rozwiązaniami Microsoft w obszarach Microsoft Office 365, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Azure.

    Jeżeli znasz rozwiązania Microsoft i chcesz dołączyć do zespołu wdrożeniowego i zajmować się prowadzeniem projektów wdrożeniowych związanych z usługami cloudowymi Microsoft to aplikuj do nas.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • Kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych opartych o rozwiązania cloudowe Micorosft oraz indywidualne systemy projektowane dla Klientów
    • Planowanie zasobów, tworzenie planów projektowych i dokumentacji projektowej
    • Dbałość o zgodność działań z harmonogramem i budżetem projektów
    • Koordynowanie prac wdrożeniowych i zadań
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz zespołu
    • Raportowanie efektów prowadzonych działań
    • Kształtowanie dobrej relacji z Klientem i prowadzenie skutecznej komunikacji z Klientem

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT
    • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność pracy w grupie i wpływania na innych członków zespołu
    • Zaangażowanie i samodzielność w codziennych zadaniach
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane:

    • Znajomość rozwiązań Microsoft,
    • Doświadczenie w udziale lub w realizacji projektów wdrożeniowych,

    Co jeszcze oferujemy dla Ciebie:

    • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych najnowszych rozwiązań Microsoft, w szczególności cloduowych
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub indywidualnej umowy opartej o własną działalność,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele i zadania,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy,
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).