Praca projektant - doradca, Polska

Mamy dla Ciebie 9 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Radom
    Będziesz odpowiedzialny za: przygotowywanie projektów kuchni i łazienek zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta; profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedażową naszych klientów; współtworzenie zespołu, w którym liczy się wspólny sukces i...
    opublikowana: 20 stycznia 2020
    • Wieliczka
    Zadania : doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych z zastosowaniem produktów marki Herz, projektowanie instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych, przygotowywanie zamian...
    opublikowana: 18 stycznia 2020
    • 7 lokalizacji
    Opis stanowiska Jako Projektant - Doradca będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w salonie. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do klientów oraz doświadczeniem...
    opublikowana: 15 stycznia 2020