Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - konstruktor obuwia dziecięcego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDH Sp. z o.o. producent obuwia dla dzieci marki MEMO oraz sprzętu rehabilitacyjnego marki QMED poszukuje kandydata na stanowisko:

    Projektant - konstruktor obuwia dziecięcego MEMO
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • projektowanie i konstrukcja wzorów obuwia zgodnych z linią stylistyki obuwia profilaktycznego,
    • przygotowanie dokumentacji technicznej poszczególnych modeli,
    • przygotowanie założeń projektowych do nowych kolekcji (kolorystyka, wzornictwo),
    • współpracę z produkcją w zakresie przygotowania produktu,
    • monitoring jakości wykonania zaprojektowanego obuwia,
    • monitorowanie trendów, rynku oraz oczekiwań klientów.

    Wymagania:

    • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie kierunkowe,
    • znajomość zasad konstrukcji oraz ergonomii obuwia,
    • aktywne zainteresowanie branżą obuwniczą dziecięcą,
    • znajomość trendów we wzornictwie przemysłowym,
    • pasja i kreatywność w zakresie tworzenia nowych modeli,
    • wyobraźnia przestrzenna oraz rozwinięte poczucie estetyki,
    • praktyczna znajomość programów do konstrukcji obuwia Footwear Engineer,
    • praktyczna znajomość programów graficznych tj. CorelDraw, Photoshop,
    • min. komunikatywnaj znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz premie zadaniowe,
    • dofinansowanie pakietu zdrowotnego Enel-Med.,
    • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
    • zniżki na nasze produkty.

    List motywacyjny oraz CV zawierające klauzulę „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)” prosimy kierować klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.