Praca projektant systemów informatycznych, małopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kraków
    Cybersecurity Control Management is a new sub-function of Cybersecurity Governance, Risk and Compliance. The role-holder will have an opportunity to shape and grow the team. The role itself will evolve together with the strategy for control...
    opublikowana: 20 listopada 2019
    • Kraków
    Opis stanowiska: Poszukujemy osoby z doświadczeniem w tworzeniu usług sieciowych w języku Python w systemie Linux. Zakres obowiązków obejmuje projektowanie, wykonanie i testy oprogramowania zarządzającego komponentami HA, usługami NAS oraz...
    opublikowana: 19 listopada 2019
    • Kraków
    Wymagania: Bardzo dobra znajomość technologii wielowarstwowej Znajomość technologii i metodyk projektowych Umiejętność projektowania i tworzenia relacyjnych baz danych Umiejętność analizy specyfikacji i wymagań Umiejętność czytania dokumentacji...
    opublikowana: 10 listopada 2019