Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant 3D urządzeń i rozwiązań produktowych

JAWA CONTROL sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, Modlnica (pow. krakowski)

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie w środowisku 3D nowych produktów

  • dostosowywanie rozwiązań produktowych do wymagań klienta

  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych

  • wykonywanie analiz konstrukcyjnych

  • nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej

  • zlecenia produkcji i zakupów niezbędnych komponentów wchodzących w skład zaprojektowanego urządzenia

  • kontakt i współpraca z poddostawcami

  • wsparcie działu serwisu podczas montażu i uruchomienia zaprojektowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - konstruktor maszyn i urządzeń, inżynier mechanik lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie

  • znajomość zasad konstrukcji maszyn

  • biegła obsługa programu Invertor lub Solid Works

  • znajomość oprogramowania 3DS Max oraz MS Office

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność współpracy w zespole

  • skuteczność i zorientowanie na cel

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • bezpieczeństwo pracy w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • ciekawą pracę i rozwój zawodowy poprzez pracę nad prototypowymi konstrukcjami

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

  • wsparcie rozwojowe poprzez szkolenia

  • przyjazną atmosferę w pracy

JAWA CONTROL sp. z o.o.

Jawa Control sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji bramek obrotowych służących fizycznej kontroli dostępu do wydzielonych stref. Nasze urządzenia montowane są w biurowcach, obiektach sportowych, budynkach użyteczności publicznej oraz znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie dostęp do wydzielonego obszaru możliwy jest tylko dla uprawnionych osób.

Zakres naszej działalności oraz doskonałe referencje naszej firmy można poznać na naszej stronie www.jawacontrol.pl

Stały rozwój firmy oraz nowe technologie i wymagania rynku wpłynęły na decyzję o budowie Centrum Badawczo Rozwojowego Jawa Control w Modlnicy k. Krakowa.

Przewiń do profilu firmy