Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant AKPiA

iPS S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej AKPiA

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań

  • wprowadzanie zmian oraz modernizacja istniejących projektów

  • rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

  • nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika

  • znajomość specyficznych zagadnień automatyki przemysłowej

  • znajomość oprogramowania CAD

  • kreatywność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość j. angielskiego

  • gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego

  • doświadczenie obiektowe

  • praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość pracy zdalnej

  • dobrą atmosferę w zespole

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

iPS S.A.

iPS Control® to wiodąca firma inżynierska w Polsce zapewniająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu.

Obszary działalności iPS Control® to:

- zarządzanie projektem inwestycyjnym

- automatyka przemysłowa

- systemy bezpieczeństwa maszyn i procesów

- Shop Floor Data Collection System

- usługi globalne, w powyższych obszarach iPS Control® świadczy usługi poza granicami kraju

Co nas wyróżnia:

- kompleksowe podejście

- wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i stabilna struktura przedsiębiorstwa, działamy od 1998 roku

- wielopoziomowa certyfikacja i standaryzacja

- zarządzanie projektami zgodnymi z normami PMI oraz Prince 2

- trudne i skomplikowane projekty to nasza codzienność

Przewiń do profilu firmy