Logo Pracuj.pl

Projektant AKPiA / Instrumentation Engineer

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie zakresu prac dla systemów pomiarowych
  • Projektowanie systemów pomiarowych w oparciu o normy i wymagania Klienta
  • Specyfikacja i dobór urządzeń pomiarowych do zastosowań w strefie zagrożonej wybuchem
  • Projektowanie tras kablowych
  • Projektowanie podłączeń dla powietrza pomiarowego i hydrauliki
  • Prowadzenie obliczeń dla obwodów iskrobezpiecznych
  • Projektowanie podłączeń do systemów sterowania
  • Współpraca z innymi branżami w celu realizacji zadań projektowych
  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, m.in.: studium koncepcyjne, dokumenty wykonawcze, rysunki, raporty, obliczenia
  • Udział w testach FAT urządzeń pomiarowych/systemów automatyki
  • Współpraca z działami planowania i zakupów
  • Udział w procesie składania ofert

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość typowych urządzeń i systemów pomiarowych
  • Znajomość zagadnień specyfikacji i selekcji urządzeń pomiarowych
  • Dobra znajomość typowej dokumentacji projektowej
  • Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX)
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • doświadczenie inżynierskie w sektorze Oil&Gas
  • firmowe apartamenty w górach

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

UWAGA: Wkrótce otwieramy nasze nowe biuro na Śląsku!

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Equinor, ENI, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant AKPiA / Instrumentation Engineer, Katowice