Projektant – Analityk biznesowy - Zespół Solutions Development

KPMG

KPMG

Aleja Zwycięstwa 13A

Aniołki

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • SAS

O projekcie

Zespół realizuje projekty doradcze w obszarze IT głównie dla instytucji finansowych w kraju i zagranicą. W ramach KPMG zespół świadczy m.in. takie usługi jak: analiza wymogów biznesowych, projektowanie, budowa, implementacja i obsługa powdrożeniowa nowoczesnych systemów informatycznych dedykowanych do obsługi procesów biznesowych, merytoryczne wsparcie projektów informatycznych (np. analiza funkcjonalna i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej, Quality Assurance, wsparcie w testach użytkowników końcowych UAT, itp.), a także realizuje projekty z obszaru analizy danych.

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla klientów KPMG

  • udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania z naciskiem na analizę wymogów oraz projektowanie nowoczesnych system informatycznych

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe – mile widziane kierunki ścisłe, powiązane z technikami informatycznymi (Informatyka, Ekonometria, Matematyka, Fizyka bądź inne kierunki ścisłe)

  • doświadczenie w analizie wymagań biznesowych oraz projektowaniu systemów informatycznych

  • zdolności analityczne, dobra organizacja, wysoka komunikatywność,

  • praktyczna znajomość technik projektowania przyjaznych, intuicyjnych interfejsów webowych (HTML, CSS, Javascript, Bootstrap i inne)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość na różnorodność, nowe pomysły, kreatywności oraz chęci podnoszenia własnych kompetencji

  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność projektowania użytecznych raportów z wykorzystaniem rozwiązań BI np. Power BI, Tableau, SAS, etc.

  • znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu komponentów środowiska MS AZURE, GCP

  • znajomość narzędzi do tworzenia makiet aplikacji web’owych

  • znajomość i doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii Microsoft

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • udział w ciekawych i rozwijających projektach – brak rutyny oraz powtarzalności działań

  • szkolenia specjalistyczne

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bogaty pakiet socjalny

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy