Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Andrychów, Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektant
HR/734/753 - 755/08/2017

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie systemów mebli kuchennych pod indywidualne potrzeby klienta.
  • Obsługa klientów i sprzedaż produktów na zamówienie.
  • Obsługa klientów i sprzedaż asortymentu z godnie z przyjętymi standardami.
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie mebli, sprzętu AGD i elementów wyposażenia kuchni.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu układów mebli kuchennych oraz projektowania wnętrz.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z rodziny CAD/FUSION.
  • Dobra organizacja pracy własnej i operatywność.
  • Samodzielność, sumienność i terminowość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziana znajomość branży meblarskiej.
  • Gotowość do pracy na 3/4 etatu (dotyczy wyłącznie oferty w Legnicy)

Dlatego warto u nas pracować:

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

„Administratorem danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jest firma Meble-Black Red White Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju, zlokalizowanej przy ul. Krzeszowskiej 61. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się