Oferta pracy

Projektant Aplikacji Biznesowych

DomData AG Sp. z o.o.O firmie

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46

Poznań

O nas:

Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

PROJEKTANT APLIKACJI BIZNESOWYCHNumer ref.: Pełen etat
Chcesz tworzyć systemy informatyczne a nie jesteś programistą? Cechuje Cię umiejętność
analitycznego myślenia, a przekuwanie pomysłów w działanie sprawia Ci satysfakcję?

Jeśli chcesz projektować i tworzyć aplikacje biznesowe z wykorzystaniem narzędzi „Low-Code development” to praca w DomData spełni Twoje oczekiwania, a Ty sam staniesz się projektantem mającym przy tym bliski kontakt z biznesem.

Dowiedz się o nas na domdata.pl

Twoje zadania:

  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • prowadzenie analiz biznesowych
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań
  • tworzenie aplikacji za pomocą grafów, diagramów, kontrolek i formularzy
  • budowanie systemów w oparciu o Ferryt Low-Code Platform
  • nadzorowanie procesu tworzenia rozwiązania biznesowo – informatycznego
  • współpraca w ramach doświadczonego zespołu działającego scrumowo
  • wspieranie dobrej atmosfery w pracy :)

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne)
  • posiadasz umiejętność pracy zespołowej
  • jesteś komunikatywny
  • masz poświadczenie w jednym z poniższych obszarów:
    • prowadzenie analiz funkcjonalnych / biznesowych oraz tworzenie specyfikacji
    • projektowanie procesów w narzędziach klasy BPMS
    • podstawowa znajomość produktów i usług bankowych
    • umiejętności programowania (kod lub bazy danych)

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenie rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • Interesujące wyzwania i zdobycie doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy