Oferta pracy

Projektant - Architekt

Ogłoszeniowa, domyidachy.pl Robert BorkowskiO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Domy i Dachy posiada wielopokoleniową tradycję wykonywania konstrukcji dachów, budowy domów drewnianych i pracy z drewnem. Wszystkie inwestycje są realizowane przy wykorzystaniu najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Realizujemy inwestycje kompleksowo: od koncepcji, przez projekt i pozwolenie na budowę, do stanu deweloperskiego.

Technologia budowy  przewiduje głównie prefabrykację ścian oraz dachów a następnie montaż domów z gotowych elementów na miejscu budowy. Prefabrykacja odbywa się na hali produkcyjnej pod ścisłą kontrolą i w optymalnych warunkach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy DOMYIDACHY poszukujemy pracowników na stanowisko:
PROJEKTANT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Projektowanie obiektów w technologii drewnianej - domy jednorodzinne, wielorodzinne, osiedla, obiekty użyteczności publicznej, hotele,
Przygotowywanie dokumentów do pozwolenia na budowę,
Nadzór nad prowadzonymi projektami.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe,
Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
Skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
Niezbędne narzędzia pracy,
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Pracę z doświadczonym zespołem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy