Projektant / Asystent Projektanta - branża telekomunikacyjna (Stacje Elektroenergetyczne WN)

ENERGA Invest Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

ENERGA Invest Sp. z o.o.

Arkońska 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie systemów ochrony technicznej oraz łączność dla stacji elektroenergetycznych WN
  • współpracę z Zespołem Projektowym
  • współpracę z Inwestorem i Podwykonawcami
  • współpracę z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika / elektronika / telekomunikacja
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość prawa budowlanego (dodatkowy atut)
  • wiedzę w zakresie projektowania stacji elektroenergetycznych WN: systemów ochrony technicznej i łączności
  • znajomość programu SEE Electrical (dodatkowy atut)
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (dodatkowy atut)
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, posiadającej rozpoznawalną markę
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karta Multisport
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • elastyczny czas pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Spełniasz wymagania i chcesz podjąć się wyzwania współpracy z nami?

Prześlij CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Energa Invest to największa na Pomorzu firma projektowa, skupiająca w swoich szeregach projektantów z szeroko rozumianego rynku elektroenergetycznego. Projektujemy nowoczesną, standaryzowaną i ekonomicznie racjonalną infrastrukturę elektroenergetyczną. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: 3_BES_2023_P_TELKOM

Projektant / Asystent Projektanta - branża telekomunikacyjna (Stacje Elektroenergetyczne WN), Arkońska 6, Gdańsk