Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych/Mostowych

PTM CONSTRUCTION Sp. z o.o.O firmie

  • Kolista 25, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

PTM CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Kolista 25

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego

  • Przygotowywanie modeli oraz dokumentacji rysunkowej żelbetowej i stalowej

  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta

  • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż

  • Gotowość do wyjazdów na nadzory autorskie na budowach w kraju

Nasze wymagania

  • Absolwent Politechniki na kierunku budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie lub mosty

  • Znajomość programu AutoCad

  • Sprawność w obsłudze komputera: CAD, MS Office

  • Samodzielność, odpowiedzialność, sprawność działania i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych

  • Szkolenie i rozwój kompetencji