Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant / Asystent Projektanta (linie elektroenergetyczne WN)

ENERGA Invest Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie linii elektroenergetycznych WN

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej

  • Współpraca z Zespołem Projektowym

  • Współpraca z inwestorem i podwykonawcami

  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektroenergetyka

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Wiedza w zakresie projektowania linii elektroenergetycznych WN

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Znajomość programu PLS-CADD

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, posiadającej rozpoznawalną markę

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m. in. opieka medyczna, karta Multisport,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Energa Invest to największa na Pomorzu firma projektowa, skupiająca w swoich szeregach projektantów z szeroko rozumianego rynku elektroenergetycznego. Projektujemy nowoczesną, standaryzowaną i ekonomicznie racjonalną infrastrukturę elektroenergetyczną.

Przewiń do profilu firmy

Spełniasz wymagania i chcesz podjąć się wyzwania współpracy z nami?

Prześlij CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.