Oferta pracy

Projektant Automatyk - Elektryk

ICHEMAD- Profarb Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Firma Ichemad Profarb Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach specjalizująca się
w branży inżynierii chemicznej poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu instalacji automatyki obiektowej dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności:
  • dobór instrumentacji we współpracy z technologami
  • tworzenie specyfikacji urządzeń AKP;
  • przygotowywanie i opracowywanie technicznych zapytań ofertowych
  • połączenia do systemów sterowania procesem technologicznym (DCS, PLC), schematy funkcjonalne sterowania, schematy obwodowe, rysunki lokalizacyjne, dokumentacja montażowa
  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za zakupy, projektowanie technologii i realizację inwestycji
  • nadzór i koordynacja realizacji projektów

Wymagania:

  • znajomości zasad projektowania w branży AKPiS
  • wykształcenia wyższego technicznego, Wydział Automatyki lub Elektryczny
  • mile widziane doświadczenie z branży elektrycznej i doświadczenie w zakresie projektowania przemysłowych instalacji AKPiS
  • znajomości AutoCAD
  • mile widziana znajomość aplikacji do projektowania schematów autom./elektr./ster. typu See Electrical
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą
  • mile widziana znajomość systemów sterowania, stosowanych w obiektach przemysłowych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie branży chemicznej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy