Projektant Automatyki

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie układów elektryki, pneumatyki oraz systemów sterowania PLC dla pojedynczych maszyn oraz kompletnych instalacji przemysłowych,

  • tworzenie dokumentacji projektowej (HDS)

  • nadzorowanie uruchamiania oraz testowania maszyn i instalacji,

  • tworzenie zestawienia oraz zakup potrzebnych materiałów,

  • współpraca z działem konstrukcyjnym,

Nasze wymagania

  • znajomości środowiska EPLAN Electric, Fluid, Pro panel,

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • praktycznej znajomości podzespołów elektrycznych oraz pneumatycznych,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • bardzo dobrej obsługi komputera i oprogramowania biurowego,

  • umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • prawa jazdy kat. B.

  • DODATKOWE ATUTY:

  • wiedza w zakresie norm i dyrektyw UE (bezpieczeństwa maszyn, stref zagrożonych wybuchem ATEX),

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

To oferujemy

  • pracę w projektach dla największych firm z branży farmaceutycznej, spożywczej i chemicznej w Polsce i za granicą,

  • rozwój zawodowy u boku doświadczonych specjalistów,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multi Sport,

  • program opieki medycznej,

  • 45 minut przerwy w trakcie 8h pracy

  • spotkania integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych. Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność.Nasza praca posiada strategiczny potencjał dla funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu, co stwarza wobec nas wymóg ciągłego rozwoju,​ dlatego poszukujemy nowych osób do powiększenia naszego Działu Automtyki. Zapraszamy do naszego Zespołu jeżeli w pracy oczekujesz: wyzwań zawodowych, ciekawych projektów, innowacyjności.

Przewiń do profilu firmy