Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Czaniec (pow. bielski), Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMOCARAT sp. z o.o.

    Amocarat Sp. z o.o.  z siedzibą w Czańcu, jest wiodącym producentem, wyróżniającej się na rynku bieliźniarskim marki OBSESSIVEDziałamy na rynkach międzynarodowych. Na swoim koncie posiadamy wiele sukcesów i wyróżnień (coroczne Gazele Biznesu i Laury Konsumenta).

    Więcej o nas, znajdziesz na naszej stronie:

    W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Projektant

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała (okolice), Czaniec (pow. bielski)

    Obowiązki:

    • Projektowanie bielizny damskiej
    • Współtworzenie zestawów kolorystycznych
    • Współpraca z projektantem przy tworzeniu poszczególnych modeli kolekcji
    • Wykonywanie dokumentacji technicznej i komentarzy dla bielizny w programie CorelDraw, Excel
    • Śledzenie trendów dotyczących bielizny
    • Ewidencjonowanie projektów
    • Wsparcie działu w bieżących pracach

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe- mile widziane
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta
    • Wyczucie w modzie i zmieniających się trendach
    • Znajomość konstrukcji odzież- poziom podstawowy
    • Umiejętność oceny jakościowej i estetycznej gotowego modelu bielizny
    • Umiejętność naniesienia niezbędnych popraw
    • Znajomość podstaw rys. technicznego
    • Umiejętność dokładnego zwymiarowania gotowego modelu bielizny na rysunku technicznym
    • Znajomość Corel Draw- poziom podstawowy
    • Znajomość języka angielskiego- poziom b. dobry
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Dokładność i kreatywność

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym kreatywnym i dynamicznym zespole
    • Dostęp do narzędzi analizy trendów
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach koordynacji procesu tworzenia wzorów u dostawców, targów branżowych
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę
    • Pakiet MultiSport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatna Opieka Medyczna

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.