Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant BIM Tekla Structures

Pfeifer Steel Production Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Krępice (pow. średzki)

    Krępice (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli 3D konstrukcji na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej na podstawie stworzonego modelu konstrukcji

  • Przygotowanie zestawień materiałowych

  • Współpraca w przygotowaniu dokumentacji w środowisku BIM ze współpracownikami jak i biurami zewnętrznymi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej w środowisku CAD (2D)

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo

  • Dobra znajomość programu BIM Tekla Structures

  • Dobra znajomość programów CAD (2D)

  • Doświadczenie w przestrzennym modelowaniu konstrukcji i przygotowaniu dokumentacji Wykonawczej i warsztatowej: min. 2 lata (preferowane doświadczenie zarówno w zakresie konstrukcji stalowych jak i prefabrykacji żelbetowej)

  • Znajomość podstaw statyki budowli oraz podstaw projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych w oparciu o normy europejskie Eurokod

  • Znajomość konstrukcji zespolonych będzie dodatkowym atutem

  • Język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej, szczególnie w środowisku międzynarodowym

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość długoletniej współpracy i rozwoju zawodowego

  • Miła atmosfera pracy oparta na współpracy w zaangażowanym, młodym zespole

  • Wiele ciekawych wyzwań oraz możliwość zdobywania wiedzy i nowych umiejętności

  • Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Pfeifer Steel Production Poland Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy PFEIFER Steel Production Poland, należącej do grupy PFEIFER w Polsce, poszukujemy doświadczonej oraz zmotywowanej osoby do działu projektowego na stanowisko:

Projektant BIM

Przewiń do profilu firmy