Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant – branża odzieżowa

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem rajstop, bielizny i odzieży typu home wear. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych i modowych produktów. Prowadzimy sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Nasze produkty spotykają się z uznaniem klientów i ekspertów z branży fashion.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
    region: woj. łódzkie

    Zadania:

    • Przygotowywanie propozycji projektowych dla wybranej grupy asortymentu: piżamy, szlafroki, bielizna, skarpetki, pończosznictwo, kostiumy kąpielowe oraz odzież i dodatki sportowe
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej i graficznej do wybranego asortymentu
    • Dobór materiałów, kolorów oraz wykończeń poszczególnych modeli
    • Tworzenie opisów do wzorów modeli produkcyjnych w porozumieniu z Kupcem/PM
    • Śledzenie trendów w modzie oraz analiza asortymentu konkurencji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu wybranych grup asortymentowych
    • Preferowane wykształcenie kierunkowe / studenci ASP w trakcie studiów
    • Znajomość bieżących trendów mody i rynku odzieżowego w kraju i za granicą
    • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
    • Kreatywność, poczucie estetyki
    • Terminowość w realizacji zleceń
    • Obsługa programu CorelDraw (ewentualnie Photoshop)

    Proponujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia / o dzieło
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów
    • Współpracę z wykwalifikowanym zespołem kupców i technologów
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach targów branżowych
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzkiej 27/29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.