Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - branża telekomunikacyjna

Enercomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą specjalizującą się w inwestycjach sektora energetyki zawodowej, elektroenergetyki przemysłowej oraz odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta obejmuje pełen zakres realizacji inwestycji, począwszy od projektów budowlanych, poprzez projekty wykonawcze do kompleksowej realizacji procesu budowlanego. Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, budowy, modernizacji i eksploatacji sieci teleinformatycznych oraz systemów ochrony technicznej dla stacji elektroenergetycznych, elektrowni oraz stacji abonenckich.

Szerokie kompetencje pracowników firmy, poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych zachodnich koncernach energetycznych pozwalają nam na swobodną realizację projektów na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Doświadczenie zdobyte w uznanych na rodzimym rynku biurach projektowych oraz największych firmach wykonawstwa elektroenergetycznego w kraju oraz posiadane uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania budowami umożliwiają firmie kompleksową realizację zarówno projektów i jak prowadzenia inwestycji budowlanych.

Od wielu lat uczestniczymy w projektach budowy i modernizacji systemów elektroenergetycznych oraz teletransmisyjnych na obiektach energetyki przemysłowej, Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Zakładów Energetycznych i Farm Wiatrowych. Rozwiązania naszego autorstwa od wielu lat stanowią podstawę stosowanych rozwiązań w systemach telekomunikacyjnych.

www.enercomtel.com

Poszukujemy absolwenta czwartego lub piątego roku studiów stacjonarnych/niestacjonarnych kierunków: Elektrotechnika/Elektronika/Telekomunikacja lub osób posiadających doświadczenie w systemach SOT, telekomunikacji, IT oraz/lub osób ukierunkowanych na sieci teleinformatyczne z zainteresowaniami automatyki przemysłowej.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • wykonywanie projektów z zakresu telekomunikacji (część stacyjna i liniowa), systemów ochrony technicznej (SSWiN, SSP, KD, SUG itd),
  • wykonywanie projektów automatyki zabezpieczeniowej  IT/WN,
  • prowadzenie uzgodnień międzybranżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Podstawy obsługi - projektowanie w oprogramowaniu CAD.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój zawodowy,
  • Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy,
  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Pisząc CV  prosimy pamiętać, że jesteśmy firmą inżynieryjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne