Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży AKPiA

ENERGOTECHNIKA ENGINEERING Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie materiałów ofertowych, zapytań, koncepcji, analiz i dokumentacji projektowej (projektów wstępnych, budowanych, wykonawczych itp.)

  • opracowywanie założeń branżowych oraz wytycznych dla podwykonawców i dostawców

  • koordynacja prac projektowych wraz z weryfikacją techniczną otrzymanych ofert

  • kontakt z Wykonawcą i Inwestorem w zakresie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunek automatyka i robotyka lub pokrewny)

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie branży AKPiA

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • obsługa programów komputerowych: pakiet MS Office, oprogramowanie CAD

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • rynkowy poziom wynagrodzenia

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, wyjścia integracyjne)

O nas

Biuro Projektowe Energotechnika Engineering Sp. z o.o. działa na rynku specjalistycznych usług inżynierskich dla energetyki i ochrony środowiska. Powstało w 2012 roku dzięki pasji i zaangażowaniu osób z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży.

ETE specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektowej procesów inwestycyjnych – od koncepcji, poprzez wszystkie fazy projektowania i nadzory autorskie, aż po rozruch i szkolenia obsługi.

Celem spółki jest budowanie długofalowych relacji z kontrahentami w oparciu o kompetencje, rzetelność i wzajemne zaufanie, poprzez opracowywanie projektów na najwyższym poziomie, zawierających innowacyjne rozwiązania oraz spełniające oczekiwania i wymagania klienta.

Więcej o naszej spółce na stronie www.ete.com.pl