Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży drogowej

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "HIGHWAY" sp. z o.o.

    Biuro projektów HIGHWAY w ciągu ostatnich 11 lat swojej działalności projektowej, ugruntowało swoją solidną pozycję na rynku, oraz pozyskało wielu zadowolonych klientów. Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem kompletnych projektów branży drogowej, sanitarnej, elektrycznej i teletechnicznej. W związku z duża ilością zamówień, poszukujemy osoby na stanowisko projektanta branży drogowej.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • prowadzenie projektów branży drogowej od przekazania zadania do uzyskania pozwolenia na realizację inwestycji,
    • kontakty z klientami oraz innymi biurami projektów,
    • uzgodnienia z instytucjami, na wszystkich etapach realizacji zadnia,
    • przygotowywanie projektów budowlanych, projektów wykonawczych oraz materiałów przetargowych dla prowadzonych przez siebie tematów.

    Wymagania:

    • dyplom wyższej uczelni,
    • min. 2 -letnie doświadczenie w projektowaniu,
    • biegła obsługa programu komputerowego AutoCad Civil 3D,
    • znajomość programów kosztorysowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne zarobki, adekwatne do efektów pracy,
    • pracę w stabilnej firmie, dysponującej dużym portfelem zamówień,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji w realizacji bardzo ciekawych i ambitnych zadań,
    • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

    Lokalizacja biura: ul. Jabłoniowa 20, Gdańsk

    W przesłanym CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Highway Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."