Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży Drogowej

PRO-DESIGNERS

4 0008 000 brutto / mies.

Ludwika Kondratowicza 65A

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie:

  • koncepcji,

  • projektów budowlanych, projektów wykonawczych,

  • przedmiarów robót, kosztorysów,

  • specyfikacji technicznych,

  • projektów organizacji ruchu itp.

  • udział w koordynowaniu prac projektantów branżowych,

  • udział w uzyskiwaniu uzgodnień i decyzji administracyjnych,

  • udział w prowadzeniu nadzoru autorskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – budownictwo, inżyniera środowiska, transport lub pokrewne (specjalność drogowa, mostowa, budownictwo ogólne, konstrukcje)

  • dobra znajomość programów typu CAD,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe uwzględniające premie i podwyżki od wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w rozwijającej się organizacji,

  • udział w interesujących zadaniach projektowych,

  • pracę w przyjaznych warunkach.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • zaplecze socjalne

  • sprzęt biurowy