Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant branży elektroenergetycznej

ALPLAN Sp. z o.o. Sp. k.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów budowlanych oraz wykonawczych branży elektroenergetycznej dla przedsięwzięć w energetyce odnawialnej w zakresie sieci i stacji elektroenergetycznych, automatyki zabezpieczeniowej, farm fotowoltaicznych,

  • Wykonywanie uzgodnień branżowych oraz prowadzenie procedur administracyjnych związanych z procesem budowlanym,

  • Współpraca z producentami technologii wytwórczych odnawialnych źródeł energii oraz inwestorami,

  • Współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektroenergetycznym, elektrycznym lub podobnym,

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektroenergetycznej bez ograniczeń,

  • Znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej stosowanych w energetyce zawodowej,

  • Znajomość przepisów prawnych oraz instrukcji związanych z projektowaniem instalacji elektroenergetycznych,

  • Biegła, praktyczna obsługa pakietu narzędziowego AutoCAD oraz MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego podejmowania decyzji oraz dyspozycyjności,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę oraz udział w ambitnych projektach w dynamicznie rozwijającym się sektorze branżowym,

  • Zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

ALPLAN Sp. z o.o. Sp. k. jest biurem inżynierskim z ugruntowaną pozycją na rynku. Zajmujemy się obsługą inżynieryjną projektów od stadium koncepcji do pozwolenia na użytkowanie w zakresie projektowania i nadzorów. Specjalizujemy się w: lądowej energetyce wiatrowej, energetycznych liniach przesyłowych, instalacjach fotowoltaicznych, biogazowniach, systemach biomasowych.