Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży elektroenergetycznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe "OLMEX" S.A.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie obiektów liniowych/stacyjnych i instalacji w branży elektroenergetycznej
    • Nadzorowanie pracy asystentów
    • Czynne uczestnictwo w spotkaniach z podmiotami zewnętrznymi i wewnątrz firmy w ramach realizacji projektów
    • Współpraca z projektantami innych branż, architektami, specjalistami d.s. formalno-prawnych
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Uprawnienia budowlane
    • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
    • Kreatywne rozwiązywanie problemów
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD
    • Prawo jazdy kat. „B”
    Mile widziane:
    • Doświadczenie w projektach wykonywanych na terenach kolejowych
    • Doświadczenie w opracowaniu operatów wodno-prawnych

    Oferujemy:

    • Pracę przy projektach w firmie posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku
    • Rozwój w strukturach firmy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe "OLMEX" S.A. obecnie oraz w przyszłości”.