Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant branży elektrycznej

J.T.C. S.A.O firmie

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie przygotowanie dokumentacji projektowej, warsztatowej i technicznej;

  • Uzgadnianie opracowanej dokumentacji z innymi branżami i właściwymi organami zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Przygotowanie specyfikacji materiałowych i przedmiarów robót;

  • Analiza dokumentacji projektowych w celu optymalizacji rozwiązań technicznych;

  • Nadzór nad pracą przydzielonych asystentów;

  • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z klientami;

  • Wykonywanie opisów technicznych szczegółowych, zastosowanych rozwiązań technicznych na podstawie wstępnych wytycznych SIWZ klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w kierunku – elektrotechnika lub pokrewne;

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów zasilania elektrycznego;

  • Biegła znajomość programów: AutoCAD lub Eplan, lub DesignCAD, Norma Pro lub pokrewnych wspomagających projektowanie;

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, norm i aktów prawnych;

  • Aktualne uprawnienia budowalne w projektowaniu systemów zasilania elektrycznego;

  • Dobra samoorganizacja, kreatywność, umiejętność planowania działań;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP (E lub D);

  • Języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów;

  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego;

  • Udział w interesujących projektach;

  • Przyjazna kultura pracy;

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne);

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

J.T.C. S.A.

Firma J.T.C SA oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA) oraz urządzeń i systemów elektrycznych.

Wierzymy, że Nasza długoletnia obecność w energetyce i w innych gałęziach przemysłu, wysoka jakość świadczonych usług, doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i dotychczasowe efekty naszych prac, pozwolą Państwu na zainteresowanie firmą J.T.C S.A.. oraz podjęcia decyzji o współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) za pomocą przycisku aplikowania.