Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży Elektrycznej

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Bilfinger Tebodin jest jedną z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Jako członek grupy Bilfinger jesteśmy częścią silnej globalnej sieci 37 000 osób, oferującej rozszerzoną wiedzę w wielu dziedzinach. Świadczymy doradztwo i rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządzamy projektami i budową, wszędzie tam gdziekolwiek znajduje się klient.

Nasze usługi w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE): Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej obejmuje wszystkie etapy cyklu życia projektu w ramach czterech międzynarodowych linii biznesowych: Doradztwo (Consulting), Inżynieria (Engineering), Inżynieria Procesowa (Process Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC).

Nasze rynki: Silnie koncentrujemy się na segmentach rynku: przemysł, żywność, (bio-) farmacja, ropa i gaz, energetyka, rynek nieruchomości i infrastruktura, łącząc specjalistyczną wiedzę i międzynarodową ekspertyzę, aby zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Nasze lokalizacje oraz pracownicy: Mamy 18 biur na Węgrzech, w Serbii, Czechach, Polsce, Rumunii, Rosji, Ukrainie oraz zespoły rozlokowane na aktualnie zarządzanych budowach w całym regionie. Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej to jeden zespół złożony z 800 fantastycznych pracowników-kolegów, ekspertów w swoich dziedzinach, gotowych dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Naszą siłą jest wielodyscyplinarny, zaangażowany i doświadczony zespół, który dąży do zapewnienia pomyślnej realizacji potrzeb klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów (m.in. obiekty przemysłowe, budynki biurowe)
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
  • Reprezentowanie firmy  oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert
  • Udział w naradach z Klientem
  • Koordynacja zespołu młodszych projektantów/asystentów w ramach realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Revit oraz Dialux/Relux
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych.
  • Umiejętności przywódcze

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B w zależności o potrzeb kandydata i/lub projektu
  • Pakiet benefitow (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

To apply for the vacancy please click on the 'APPLY' button. Please send your CV in English.

We kindly inform that we will contact only chosen candidates.

Ogłoszenie archiwalne