Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży elektrycznej i niskoprądowej

  • Poznań, Rawicz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JANURA Spółka z o.o.

    To biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu i zarządzaniu projektami dla budynków w

    zakresie branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej oraz  automatyki.

     Aktualnie poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i wraz z nami realizować kolejne projekty. Jeżeli spełniasz poniższe wymagania aplikuj już dziś !

    więcej o nas: www.janura.pl

    Miejsce pracy: Poznań, Rawicz

     Opis stanowiska:

    • projektowanie instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych (m.in. w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz sieci)
    • współpraca z projektantami innych branż
    • projektowanie instalacji niskoprądowych (opcja)

     Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym
    • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży elektrycznej na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz pakietu MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. „B”
    • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
    • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji poprzez udział w wielobranżowych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
    • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, prywatne ubezpieczenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Janura Sp. z o.o.