Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant branży elektrycznej

ALSEVA INNOWACJE S.A.O firmie

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów budowlanych

  • Wykonywanie oraz uzgadnianie projektów wykonawczych

  • Udział w wykonywaniu projektów koncepcyjnych

  • Definiowanie wymagań i założeń projektowych

  • Doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji

  • Ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych

  • Udział w wykonywaniu obliczeń technicznych i sporządzaniu kosztorysów

  • Wykonywanie analiz oraz obliczeń technicznych i inżynieryjnych

  • Współpraca w wykonywaniu projektów z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Współpraca z kierownikiem budowy

  • Przygotowywanie ofert oraz realizowanie zamówień,

  • Koordynacja prac administracyjnych oraz prac związanych z realizacją projektu

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w opracowywaniu projektów w branży elektrycznej, w szczególności sieci sN

  • Uprawnienia projektowe w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

  • Wykształcenie techniczne wyższe - elektrotechnika

  • Znajomość prawa energetycznego oraz budowlanego

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów branżowych

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość oprogramowania AutoCad

  • Zaangażowanie i zapał do pracy

  • Komunikatywność

  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji

  • Podstawowa znajomość branży PV

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

ALSEVA Innowacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, która wspiera rozwój energetyki słonecznej poprzez wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz intensywny rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, wykonawstwa oraz obsługi instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Na swoim koncie posiadamy wiele zrealizowanych projektów, w tym między innymi wielkopowierzchniowe elektrownie elektryczne. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Praca u nas to uczestnictwo w ciekawych projektach i szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą pracę w ambitnych zespole i w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy