Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant branży elektrycznej / Projektant instalacji elektrycznych

  • Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Zaczernie (pow. rzeszowski)
    Firma ML System to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz wentylowanych okładzin ściennych.

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych w tym instalacji fotowoltaicznych,
    • Opracowywanie zestawień materiałów i urządzeń oferowanych,
    • Zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
    • Współpraca z projektantami innych branż,
    • Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i wykonawcami,
    • Wykonywanie obliczeń i symulacji w zakresie projektowania,
    • Udział na spotkaniach branżowych,
    • Bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - wydział elektryczny,
    • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
    • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych minimum 1 rok po uzyskaniu uprawnień,
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,
    • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych,
    • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu Norma, Zuzia,

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych
    • Umiejętność przygotowywania ofert dla potrzeb postępowania przetargowego zgodnie z UPZP,
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;

    Aplikacje prosimy przesłać za pomocą Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Aplikacje prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mlsystem.pl. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.