Oferta pracy

Projektant Branży Elektrycznej

IDE PROJEKT sp. z o.o.

Wapienna 40

Grębocin nad Strugą

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów naziemnych instalacji fotowoltaicznych o mocy powyżej 500 kW ze szczególnym uwzględnieniem elektryki, automatyki i teletechniki,

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunki przyłączenia, zgłoszenia instalacji przyłączanych do sieci, dokumentacja związana z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę),

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień wymaganych na etapie realizacji projektu,

  • dobór komponentów instalacji fotowoltaicznej zgodnie z wymaganiami norm, przepisów i wymagań klienta,

  • obsługa klienta w zakresie projektowanych instalacji, wykonywanie uzgodnień przyjętych rozwiązań technicznych w imieniu klienta,

  • kontakt z klientem, przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym (elektrotechnika, automatyka),

  • praktyczna wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm,

  • doświadczenie w projektowaniu w branży elektrycznej,

  • praktyczna znajomość AutoCAD/AutoCAD Civil/ZWCAD oraz pakietu MS Office w zakresie wytwarzania dokumentacji branży elektroenergetycznej,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • inicjatywa i otwartość na pracę w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu związanym z branżą OZE.

  • uprawnienia budowlane do projektowania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb) na pełen etat,

  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć między 7:00 a 9:00),

  • wsparcie w przypadku relokacji,

  • szansę na zdobycie udokumentowanego doświadczenia do uprawnień budowlanych,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęcia z języka angielskiego,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • miłą, partnerską atmosferę pracy 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Biuro projektowe IDE Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu działa w branży odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze elektrowni słonecznych (farm fotowoltaicznych) oraz elektrowni wiatrowych (farm wiatrowych). Dużą część naszych zleceń stanowią również projekty w zakresie infrastruktury drogowej i energetycznej oraz branż towarzyszących.

Należymy do grupy ONDE, która jest liderem w sektorze OZE. Stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.ideprojekt.pl; www.onde.pl

Przewiń do profilu firmy