Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży Elektrycznej

BIURO INŻYNIERSKIE TRAKTO firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku projektanta branżowego będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie projektów budowy i przebudowy podziemnych i napowietrznych sieci elektrycznych nN oraz sN

  • koordynacja i sprawdzanie pracy asystentów

  • projekty zabezpieczeń sieci

  • współpraca z projektantem drogowym i projektantami branżowymi

  • uzgodnienia z gestorami sieci

Nasze wymagania

  • uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektycznych bez ograniczeń

  • doświadczenie w projektowaniu sieci elektrycznych

  • znajomość Autocad lub Microstation

  • umiejetność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność projektowania kanałów technologicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnowymiarowym

  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem

  • pracę firmie z wieloletnim doświadczeniem, z cenionymi i doświadczonymi projektantami wielu branż

  • możliwość rozwoju

  • ciekawą pracą przy ambitnych projektach

  • zdobywanie wielu nowych doświadczeń