Logo Pracuj.pl

Projektant Branży Elektrycznej

BIURO INŻYNIERSKIE TRAKTO firmie

8 000–10 000
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku projektanta branżowego będzie odpowiedzialna za:
  • opracowywanie projektów budowy i przebudowy podziemnych i napowietrznych sieci elektrycznych nN oraz sN
  • koordynacja i sprawdzanie pracy asystentów
  • projekty zabezpieczeń sieci
  • współpraca z projektantem drogowym i projektantami branżowymi
  • uzgodnienia z gestorami sieci

Nasze wymagania

  • uprawnienia do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektycznych bez ograniczeń
  • doświadczenie w projektowaniu sieci elektrycznych
  • znajomość Autocad lub Microstation
  • umiejetność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność projektowania kanałów technologicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnowymiarowym
  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem
  • pracę firmie z wieloletnim doświadczeniem, z cenionymi i doświadczonymi projektantami wielu branż
  • możliwość rozwoju
  • ciekawą pracą przy ambitnych projektach
  • zdobywanie wielu nowych doświadczeń

Projektant Branży Elektrycznej, Wrocław