Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Branży Kolejowej

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy dróg ekspresowych:
    S6, S10, S11, S17, S19 i S61. Prowadzimy również projekty w zakresie linii kolejowych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • prace projektowe w projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów,
    • współpraca z projektantami z innych zespołów projektowych przy realizacji dokumentacji projektowych,
    • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
    • nadzór nad pracą asystentów przy realizacji dokumentacji projektowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
    • znajomość programu Autodesk AutoCAD,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu w AutoCAD Civil lub Bentley Rail Truck
    • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem infrastruktury kolejowej,
    • mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Benefit,
    • szkolenia zapewniające rozwój.

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    IVIA S.A.

    Siedziba spółki w Katowicach: 40-203 Katowice Al. Roździeńskiego 91
    adres korespondencyjny:
    ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice – Dziedzice

    Biura:
    Biuro Czechowice – Dziedzice, 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Kasprowicza 46 ,
    tel./fax +48 33 822 46 67
    Biuro Katowice, 40-203 Katowice Al. Roździeńskiego 91, tel. +48 881 960 511
    Biuro Szczecin, ul. Energetyków 9, 70-656 Szczecin, tel. +48 91 851 10 32