Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Branży Konstrukcyjnej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk
    OPIS STANOWISKA:
    • Tworzenie dokumentacji rysunkowej konstrukcji stalowych i żelbetowych w technologii BIM
    • Wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentów projektowych w konsultacji z przedstawicielami innych branż
    • Wykonywanie ekspertyz, opracowywanie dokumentacji technicznej
    • Współpraca z członkami zespołu projektowego
    • Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji
    WYMAGANIA:
    • Uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń
    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji budowlanych, w szczególności w branży przemysłowej
    • Znajomość programów obliczeniowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów
    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie konsultingowo - inżynierskiej
    • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
    • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne i językowe) i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
    Bilfinger Tebodin is one of the world’s leading consultancy and engineering companies. As a member of Bilfinger Group, we are part of a strong global network of 37,000 people, offering expanded expertise in many areas. Integrated world-class consultancy and engineering solutions, combined with professional project- and construction management – wherever the client is located.

    Our services in Central & Eastern Europe: Bilfinger Tebodin in Central & Eastern Europe covers all phases of a project lifecycle by its four cross-country Business Lines: Consultancy, Engineering, Process Engineeringn and Project Management Consultancy (PMC).

    Our markets: We have a strong focus on Industrial, Food & Beverage, (Bio-) Pharma, Oil & Gas, Energy & Utilities, Property and Infrastructure markets, bringing together specialized knowledge and international expertise to offer our clients the best practice solutions.

    Our locations and people: We have 18 office locations in Hungary, Serbia, Czech Republic, Poland, Romania, Russia, Ukraine and construction site teams all over the region. Bilfinger Tebodin in Central & Eastern Europe is one team of 800 fantastic colleagues, experts in their areas, ready to share knowledge and make ideas work. Our strength is a multi-discipline, dedicated, experienced team that is committed to ensure successful execution of the clients’ needs

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Nadesłanych ofert nie zwracamy.