Oferta pracy

Projektant branży mechanicznej

BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI SEPARATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI SEPARATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tadeusza Boya Żeleńskiego 105

Katowice

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektu z zakresu branży mechanicznej
  • sporządzanie dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej w branży mechanicznej
  • nadzór nad pracą asystentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu mechanicznym bądź pokrewnym
  • 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sporządzanie dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej
  • umiejętność projektowania
  • umiejętności i znajomości obsługi oprogramowania:
    • Autocad
    • Inventor
    • RFD
    • Pakiet Microsoft

Oferujemy:

  • prace w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 06:30 a 7:00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy