Projektant Branży Mechanicznej

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy biurem projektowym działającym w branży chemicznej oraz petrochemicznej.
    W związku dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Włocławek
    Wynagrodzenie 5-7 tyś. zł.

    Opis stanowiska:

    • tworzenie dokumentacji warsztatowej i odbiorowej rurociągów oraz aparatury chemicznej

    Wymagania:

    • kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie zawodowe w projektowaniu min.5 lat
    • praktyczna obsługa komputera: AutoCad, bazy danych, arkusze kalkulacyjne, oprogramowanie branżowe, pakiet MS Office
    • mile widziana obsługa Autocad Plant 3D
    • samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie
    • umiejętność organizacji pracy pod presją i zorientowanie na sukces
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • osobom z mniejszym doświadczeniem oferujemy stanowisko asystenta projektanta
    • zatrudnienie na pełny etat
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • ciekawą pracę w zgranym zespole
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju i samorealizacji
    • atrakcyjny system wynagrodzeń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    Zapewniamy dyskrecję.