Oferta pracy

Projektant Branży Mechanicznej

ECOENERGIA SP Z O OO firmie

ECOENERGIA SP Z O O

Lustrzana 32

Warszawa

ECOENERGIA Sp. z o.o jest firmą inżynierską działającą na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej od 1991 roku, specjalizującą się w nowoczesnych technologiach ochrony powietrza atmosferycznego.

Więcej informacji na stronie www.ecoenergia.com.pl

ECOENERGIA Sp. z o.o zatrudni inżyniera mechanika w specjalności energetyka cieplna lub maszyny i urządzenia energetyczne na stanowisko:

PROJEKTANT BRANŻY MECHANICZNEJ

Opis stanowiska:

  • Opracowanie zapytań ofertowych
  • Wykonywanie obliczeń
  • Opracowanie koncepcji i projektów
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Udział w uruchomieniu instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki cieplnej
  • Specjalność mechanika i energetyka cieplna
  • Wymagana dobra znajomość narzędzi projektowania (AutoCad, Inventor)
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu dla energetyki zawodowej
  • Wskazana znajomość języka angielskiego
  • Wymagane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Pakiet medyczny
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
prosimy o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy