Oferta pracy

Nr ref. ZM-K 2021
1. Aby Pani/Pana aplikacja mogła zostać rozpatrzona, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji w formie oświadczenia dołączonego do aplikacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji w Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Katowicach (40-159), przy ulicy Jesionowej 9A zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w zakresie danych, których konieczność podania nie wynika z przepisów obowiązującego prawa, w tym z Kodeksu pracy.” 2. Jeżeli Pani/Pana aplikacja ma pozostać w naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji, niezbędne jest wyrażenie zgody w formie oświadczenia dołączonego do aplikacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyszłych rekrutacji w w Trakt Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Katowicach (40-159), przy ulicy Jesionowej 9A, zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w zakresie danych, których konieczność podania nie wynika z przepisów obowiązującego prawa, w tym z Kodeksu pracy.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TRAKT SP. Z O.O. SP.K.

Projektant Branży Mostowej

TRAKT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji projektowej obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów, murów oporowych itp.,

  • wykonywanie obliczeń obiektów konstrukcyjnych,

  • sporządzanie rysunków konstrukcyjnych i zbrojeniowych,

  • udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD, BestCAD),

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Robot, MIDAS, IDEA StatiCa.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,

  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudniania,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację pracownika,

  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna,

  • kursy językowe na preferencyjnych warunkach,

  • cykliczne imprezy integracyjne ogólnofirmowe oraz zespołowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Nasz sukces zawdzięczamy głównie zaangażowaniu, motywacji i kwalifikacjom naszych pracowników, czego rezultatem są sukcesy i prestiżowe nagrody. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju zawodowego wszystkich osób zatrudnionych w naszym biurze.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Obecnie oferujemy możliwość częściowej pracy zdalnej, docelowo miejscem pracy jest biuro w Katowicach, ul. Jesionowa 9A.

Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj w tytule podając numer referencyjny lub za pośrednictwem strony www.trakt.eu

Na aplikacji prosimy dopisanie klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem znajdującym się na naszej stronie internetowej: www.trakt.eu/praca.