Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant branży mostowej

WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BUDOWNICTWO SPÓŁKO firmie

  • Marywilska 38, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BUDOWNICTWO SPÓŁK

Marywilska 38

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów od etapu koncepcji aż do zakończenia inwestycji w terenie,

  • wykonywanie obliczeń, rysunków technicznych, opracowań branżowych,

  • koordynacja prac podwykonawców,

  • uzyskiwanie warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych,

  • współpraca z podległymi asystentami,

  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych na realizowanych inwestycjach.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza na temat projektowania obiektów inżynierskich,

  • znajomość norm projektowych PN i EN oraz stosownych rozporządzeń,

  • praktyczna umiejętność posługiwania się inżynierskim oprogramowaniem: AutoCAD, Midas Civil, Robot,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • tytuł magistra inżyniera budownictwa,

  • uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej mostowej,

  • 2 letniego doświadczenia w projektowaniu konstrukcji (po zdobyciu uprawnień),

  • kreatywność oraz samodzielność,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,

  • umiejętność analitycznego myślenia wraz z bardzo dobrą organizacją czasu pracy.

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pakiet socjalno – szkoleniowy (dofinasowanie do biletów komunikacji miejskiej, zwrot opłat za członkostwo w OIIB, dofinansowanie do karty Multisport, wyjazdy integracyjne),

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego na kursach zorganizowanych w firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy bez korporacyjnego podejścia do pracownika,

  • komfortowe warunki pracy: brak open space’a, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu terenów zielonych (Warszawa Annopol), darmowy i strzeżony parking, bliskość stacji PKP/SKM i przystanku ZTM.

O nas

Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym

w funkcji generalnego wykonawcy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Jesteśmy przedsiębiorstwem

o wieloletniej tradycji – działamy nieprzerwanie od 1992 r. Mamy duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach obiektów budownictwa mostowego, specjalistycznych konstrukcji inżynierskich oraz budownictwa energetycznego.

Obecnie do działu projektowego firmy poszukujemy kandydatów, z którymi będziemy mogli realizować projekty infrastrukturalne (obiekty inżynierskie i drogi) oraz projekty z branży odnawialnych źródeł energii (farmy fotowoltaiczne i wiatrowe).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami