Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży Procesowej

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Bilfinger Tebodin jest jedną z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Jako członek grupy Bilfinger jesteśmy częścią silnej globalnej sieci 37 000 osób, oferującej rozszerzoną wiedzę w wielu dziedzinach. Świadczymy doradztwo i rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządzamy projektami i budową, wszędzie tam gdziekolwiek znajduje się klient.

Nasze usługi w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE): Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej obejmuje wszystkie etapy cyklu życia projektu w ramach czterech międzynarodowych linii biznesowych: Doradztwo (Consulting), Inżynieria (Engineering), Inżynieria Procesowa (Process Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC).

Nasze rynki: Silnie koncentrujemy się na segmentach rynku: przemysł, żywność, (bio-) farmacja, ropa i gaz, energetyka, rynek nieruchomości i infrastruktura, łącząc specjalistyczną wiedzę i międzynarodową ekspertyzę, aby zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Nasze lokalizacje oraz pracownicy: Mamy 18 biur na Węgrzech, w Serbii, Czechach, Polsce, Rumunii, Rosji, Ukrainie oraz zespoły rozlokowane na aktualnie zarządzanych budowach w całym regionie. Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej to jeden zespół złożony z 800 fantastycznych pracowników-kolegów, ekspertów w swoich dziedzinach, gotowych dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Naszą siłą jest wielodyscyplinarny, zaangażowany i doświadczony zespół, który dąży do zapewnienia pomyślnej realizacji potrzeb klientów.

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielne prowadzenie zadań w ramach skomplikowanych projektów przemysłowych
  • Wspieranie pozostałych członków zespołu
  • Dostarczenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej (bilans masowy i cieplny, specyfikacja techniczna urządzeń i aparatów technologicznych, armatury zabezpieczającej, schematy PFD, P&ID, UFD, klasyfikacyjnej stref zagrożenia wybuchem itp.)
  • Udział w analizach HAZOP
  • Sporządzanie opisów, filozofii sterowania, wykazów rurociągów, wykazów armatury, instrukcji technologicznych
  • Opracowywanie wkładów technicznych i wycen godzinowych ofert
  • Kontakt z Klientem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego (Inżynieria Procesowa, Technologia Chemiczna lub pokrewne)
  • Doświadczenia na stanowisku projektanta w branży technologicznej
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania AutoCad oraz MS Excel
  • Znajomości aktualnych norm i przepisów
  • Znajomość oprogramowania do obliczeń symulacyjnych (ChemCad, Aspen HYSYS, Aspen Plus)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość na wyjazdy krajowe i rzadziej zagraniczne

OFERUJEMY:

  • Współpraca B2B lub umowa o pracę w zależności od preferencji kandydata oraz potrzeb projektowych
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne) i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • Pracę w międzynarodowej firmie konsultingowo - inżynierskiej oraz wsparcie ze strony profesjonalistów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne