Oferta pracy

Projektant Branży Sanitarnej

ARCHAS DESIGN Maciej ZuberO firmie

  • Bielsko-Biała, Polska
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ARCHAS DESIGN Maciej Zuber

Bielsko-Biała

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko
PROJEKTANT BRANŻY SANITARNEJ

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • Przygotowywanie rysunków, obliczeń i zestawień materiałów,
  • Bieżąca współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu.

WYMAGANIA:

  • Umiejętność projektowania instalacji wod-kan, grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacji,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość programu Revit MEP.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w biurze w Bielsku - Białej,
  • Przeszkolenie w zakresie powierzanych zadań i ciągłe dokształcanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy