Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Branży Sanitarnej

ARCHAS DESIGN Maciej ZuberO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

  • Przygotowywanie rysunków, obliczeń i zestawień materiałów,

  • Bieżąca współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania instalacji wod-kan, grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacji,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość programu Revit MEP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w biurze w Bielsku - Białej,

  • Przeszkolenie w zakresie powierzanych zadań i ciągłe dokształcanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.